Naše služby

Domluvte si konzultaci

agentura@sksbu.cz

Benefity

Proč právě my?

Zadání stavby domu nebo projektu firmě je velké rozhodnutí, které je třeba pečlivě zvážit. Abychom vám usnadnili rozhodování, sepsali jsme ty nejdůležitější benefity, které SKS Business Development má.

Není nic horšího, než když vám začne do novostavby zatékat, protože dělník dobře neutěsnil zateplení. Proto dbáme na každou maličkost a veškerou naši práci pečlivě kontrolujeme.

Chceme, aby vám rekonstrukce či stavba sloužily co nejdéle. Proto používáme jen ty nejkvalitnější materiály a to nejkvalitnější nářadí.

Naše firma není na trhu příliš dlouho, ale zato spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími a nejzkušenějšími odborníky,  protože víme, že v našem oboru je zkušenost k nezaplacení.

Víme, že stavba i rekonstrukce se mohou nepříjemně protáhnout. Proto dbáme nejen na kvalitu, ale také na rychlost provedení práce, abyste si svého nového domova mohli začít užívat co nejdříve.

electrician, electric, electricity
building, professional, employee

Zpracování projektů

Nabízíme komplexní služby od základní koncepce, architektonické studie, projektové dokumentace, až po samotnou realizaci. To vše v oblasti drobné architektury, rodinných domů a zakázek ve veřejném prostoru (územní studie, architektonické poradenství obcím, apod.).

Stavba na klíč

Zajistíme pro vás stavbu na klíč od prvotního projektu. Ať už se jedná o hrubou stavbu nebo kompletní realizaci. Naši odborníci vás provedou celým procesem rychle a snadno.

Rekonstrukce bytů a domů

Velkou zkušenost máme s rekonstrukcemi bytů a domů. Věnujeme se malým i velkým projektům – od rekonstrukce bytového jádra až po samostatně stojící objekt. V rámci rekonstrukcí zajistíme také vyklízení objektů, bourací práce a odvoz odpadu.

scaffold, panel, barrier

Zapůjčení lešení

Nově jsme zavedli také půjčovnu lešení. Nabízíme širokou škálu lešení včetně dopravy a montáže. Naši odborníci vám rádi poradí, které lešení se hodí právě pro váš projekt.

Zapůjčení dodávek

Potřebujete-li dopravit materiál, přestěhovat se nebo dopravit dělníky na stavbu, zapůjčíme vám také dodávku. Bližší info naleznete zde.

Záleží nám na vás

Zajímají vás ceny, termíny dodání nebo naše možnosti?  Poraďte se s námi!